Zorbing Party

Zorbing Party to mega fajna propozycja do uatrakcyjnienia każdej imprezy w plenerze oraz w sali sportowej. Mamy do dyspozycji wielką kulę sferyczną dla dwóch osób oraz 10 kul typu zderzak (dla dwóch drużyn po 5) do ekstremalnej odmiany piłki nożnej Crash Ball. Dysponujemy również dmuchanym boiskiem, gdzie można zagrać w zderzakową odmianę piłki nożnej lub bezpiecznie toczyć się w kuli sferycznej z dmuchanymi bandami.

Kula zorbingowa umożliwia toczenie się w jej środku dwóch osób. Można się bawić kulą w formie „chomika”, czyli wprowadzić ją w ruch własnymi siłami. Druga opcja to przyczepienie uczestników do ścian kuli specjalnymi pasami. Wtedy albo staczamy się z pochyłej formy terenu albo dodatkowe osoby popychają kulę na płaskiej powierzchni.

bambiniparty

Crash Ball (Bumper Ball) to piłka nożna w dmuchanych kulach. Piłka jest tylko pretekstem do zderzania się uczestników gry, co skutkuje wieloma akrobacjami naszego ciała. Zderzenia zawodników amortyzują kule, a ochraniacze zabezpieczają kolana. Dysponujemy przenośnymi bramkami, które pozwalają ustawić boisko na dowolnym, trawiastym terenie. Dodatkowa opcja to ustawienie dmuchanego boiska z bandami i siatkami. Na terenie Pszczyny, Goczałkowic i Czechowic możemy za dodatkową opłatą zarezerwować boisko lub halę do przeprowadzenia meczu.

Przyjeżdżamy z naszymi kulami na wskazane miejsce. Potrzebujemy źródła prądu do nadmuchania kul i ewentualnie naszego dmuchanego boiska.

Oferta przeznaczona zarówno dla klientów indywidualnych: animacje urodzinowe, wieczory kawalerskie, komunie oraz dla imprez o charakterze masowym: imprezy firmowe, pikniki, festyny.

Crash Ball to idealna forma uatrakcyjnienia turniejów piłkarskich oraz imprez związanych z działalnością klubów piłkarskich.